Опитай късмета си с БЛИЦ ГЕЙM 2!

Най-добрият български футболист в момента Димитър Бербатов подкрепи Лудогорец след загубата им в Загреб. Нападателят на Манчестър Юнайтед вдъхна кураж на момчетата на Ивайло Петев, които паднаха злощастно с 2:3 от Динамо (Загреб) на реванша на стадион "Максимир" и се сбогуваха с Шампионската лига.

Бербо е крайно разочарован от действията на германския съдия Феликс Цвайер, който даде 5 минути добавено време, но дочака 98-ата минута, за да падне гол във вратата на българите и Динамо да продължи напред.

Коментарът на Бербо за мача, който той публикува на страницата си във "Фейсбук":

Лудогорец: Mомчета, дръжте си главите високо изправени, играхте отлично, няма от какво да се срамуватe..Човека със свирката обаче има от какво да се срамува, и то много, много..Такова нещо не бях виждал..Това е срамота, и трябва да се вземат мерки. Не може да се подиграват така с българския футбол, и труда на момчетата.