ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Ето как прогнозираха мача в "Надежда" Дарин Ангелов и Гери Малкоданска в играта на БЛИЦ Букмейкър Efbet лига!

Берое успя да спечели с 2:1 гостуването на Локомотив (София) от 18-ия кръг на Еfbet Лига. Вини Трибуле откри резултата в 60-ата минута, а малко след това Абубакар Тунгара удвои. До края "железничарите" имаха сили само за почетно попадение. Вкара го бившият играч на Берое Димо Бакалов, който се разписа във вратата на Иван Караджов в 80-ата минута - само секунди, след като влезе в игра.

Winbet - най-голямото разнообразие от пазари! (18+)

Победата е втора поредна за Бeрое след успеха с 2:0 над Арда преди дни. Новото попълнение Вини Трибуле, който дебютира с гол срещу тима от Кърджали, успя да се разпише и днес.

За тима от Стара Загора това е първа победа като гост през сезона. След нея Берое събра 19 точки и е на 11-ото място, а Локомотив (Сф) има 26 и е осми.

За "железничарите" това е втора загуба у дома от началото на първенството. Тимът на Станислав Генчев в четвърти пореден мач не успя да победи.

Играчите на Локомотив започнаха по-активно. В 11-ата минута Антонио Вутов подаде на Симеон Славчев, който стреля към далечния ъгъл, но топката се отби в дясната греда.

В средата на първото полувреме Карлос Франса направи пропуск, след като от близка дистанция не успя да продолее Иван Караджов.

След почивката паднаха три попадения. В 60-ата Берое поведе. Капитанът Симеон Мечев стреля от далечно разстояние, а Александър Любенов не успя да улови топката, която попадна право на крака на връхлитащия Вини Трибуле и той бе точен отблизо - 0:1.

Шест минути по-късно Серкан Юсеин изведе Абубакар Тунгара, който без проблеми преодоля Любенов - 0:2.

Малко след това Тунгара вкара още един гол, който правилно беше отменен заради засада.

В 80-ата минута се върнаха надеждите на домакините. Появилият се на смяна секунди по-рано Димо Бакалов се разписа с глава след отлично центриране на Красимир Милошев от ъглов удар. До края не се случи нищо интересно и Берое ликува с трите точки.

На 19 ноември Локомотив (София) гостува на Спартак (Плевен) за Купата на България, а седмица по-късно Берое ще срещне Миньор (Перник) в същата надпревара - на 26 ноември.

ЛОКОМОТИВ (Сф) - БЕРОЕ 1:2
0:1 Вини Трибуле (60), 0:2 Абубакар Тунгара (67), 1:2 Димо Бакалов (80)

По-интересното от мача по минути
1 - Начало на мача
11 -  ГРЕДА! Симеон Славчев овладя на гърди топката в наказателното поле на Берое и стреля от въздуха, но нямаше късмет. Топката се отби в десния страничен стълб на вратата на Караджов
27 - Шанс за домакините. Първо Алан Диас отправи удар към вратата на Берое, а секунди след това и Франса, но гол не падна.
45+2 - Край на първото полувреме.
---------------
46 - Начало на второто полувреме.
52 - Изстрел на Антонио Вутов от над 20 метра, Иван Караджов спаси.
60  ГОЛ! Берое поведе - 0:1. Вратарят на домакините Александър Любенов не успя да улови топката след силен удар от дистанция на Симеон Мечев, тя отскочи и попадна право на връхлитащия Вини Трибуле, който отблизо реализира.
66  ГОЛ! Берое удвои преднината си - 0:2. Серкан Юсеин мина като на парад между няколко играчи на Локомотив и изведе Тунгара сам срещу Любенов, голмайсторът на гостите завърши по чудесен начин с левия крак.
80  ГОЛ! Връщат се надеждите на Локомотив - 1:2! Появилият се на смяна преди секунди Димо Бакалов вкара с глава след отлично центриране на Красимир Милошев от ъглов удар.
90 - Добавеното време е 5 минути.
90+7 - Край на мача. Берое победи Локомотив (София) с 2:1.

Локомотив София
ЛОКОМОТИВ (Сф): 24.Александър Любенов, 13.Селсо Рапосо (69  94.Юлиан Ненов), 89.Матеус Дуарте (79  70.Димо Бакалов ), 33.Алан Диас, 22.Ивайло Найденов, 26.Красимир Милошев (к), 44.Божидар Кацаров, 39.Антонио Вутов, 8.Симеон Славчев, 9.Илия Димитров (65  45.Димитър Митков), 11.Карлос Франса
Резерви: 88.Жарко Истатков, 3.Марио Петков, 5.Дейвид Малембана, 10.Валентин Николов, 45.Димитър Митков, 70.Димо Бакалов, 94.Юлиан Ненов
Треньор: Станислав Генчев

БЕРОЕ: 1.Иван Караджов, 3.Димитър Пиргов , 5.Томас Фонтен (46  15.Георги Динков), 6.Рука, 14. Стилиян Николов, 77.Божидар Пенчев (86  11.Стив Траоре), 16.Симеон Мечев (к), 17.Спас Георгиев, 21.Вини Трибуле  (90+1  19.Калоян Кръстев), 8.Серкан Юсеин, 10.Абубакар Тунгара
Резерви: 23.Иван Гошев, 2.Димитър Стоянов, 4.Валентино Пулиезе, 11.Стив Траоре, 15.Георги Динков, 19.Калоян Кръстев, 44.Николай Николаев
Треньор: Николай Киров

София, стадион "Локомотив"
Съдия: Валентин Железов

Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,   - контузия,  - преглеждане на ситуация с ВАР