ЦСКА ще бъде без администратора си Кирил Костов във вечното дерби с "Левски", което е в петък от 17:45 часа на Националния стадион "Васил Левски". Причината е, че Дисциплинарната комисия към БФС го наказа за 1 мач, а освен това му наложи и парична глоба в размер на 250 лева.

Причината за санкцията на Костов е поведението му в мача с Черно море на "Тича", завършил 0:0. В 60-ата минута на двубоя главният съдия Ахмед Ахмед го изгони от резервната скамейка на гостите. Костов поиска по бурен начин обяснение от четвъртия съдия за начина, по който трябва да бъдат извършени смените. В този момент се намеси главният рефер, който нареди на човека от щаба на ЦСКА да напусне мястото си.