Появиха се кадри от грозните сцени, разиграли се след края на мача Черно море - Славия. Двубоят от четвъртия кръг на efbet Лига завърши при нулево равенство, като от щаба на "моряците" и най-вече Илиан Илиев изразиха недоволство от поведението на "белите", които по думите му са бавили играта. "Търкаляне, лягане, изпълняват фаул по 3-4 минути. Че той даде 10 картона и записва всеки един, само това колко минути е... Имах чувството, че пише „Под Игото”, трета част", недоволстваше Илиев.

След последния съдийски сигнал в тунела се разиграха грозни сцени. Камерите на Диема Спорт показаха част от екшъна, в който Емил Виячки от Славия e ударен от един от ръководителите на варненския клуб Ерджан Шабан.

Winbet - победата е емоция! (18+)

На кадрите се вижда и човек със синя риза, който е доста деен в разправията. Това е администраторът на "моряците" Тодор Великов. От Черно море твърдят, че футболисти на Славия са го атакували, но на кадрите се вижда невъздържаното му поведение.

"Белите" призоваха БФС да се заеме със случая.

Следете с БЛИЦ: efbet Лига - подготовка и трансфери
Следете с БЛИЦ: efbet Лига - сезон 2019/2020