Първият „Palms Bet Играч на феновете“ е Пламен Андреев. Генералният спонсор на Левски започна официалното връчване на наградата в първия мач на „сините“ от втория полусезон на българското първенство – при домакинството на „сините“ на ЦСКА 1948.

Двубоят завърши 0:0, а привържениците гласуваха на сайта levski.vote. Гласуването бе активно от началото на второто полувреме на двубоя и приключи до 15 минути след последния съдийски сигнал. Всички гласували ще могат да участват и в томбола с награди, осигурени от генералния спонсор на 26-кратния шампион на България – Palms Bet!

Инициативата с дейното участие на привържениците продължава и следващата седмица, когато Левски гостува на Черно море. Двубоят на стадион „Тича“ е на 2 ноември, сряда, от 17:15 часа. Тогава, отново ще се определи кой е бил най-добре представилият се футболист на „сините“ край морето!