Левски победи Пирин Благоевград с 3:1 в проверка играта на стадион "Виваком Арена Георги Аспарухов". "Сините" откриха резултата в 8-ата минута на мача. Карачанаков изравни резултата в 48-ата минута, след което започна да дразни публиката, а няколко от феновете на "сините" навлязоха на терена. След прекъсване от около две минути мачът беше подновен. Само пет минути по-късно Костадинов отново изведе Левски напред в резултата. В 89-ата минута Бари вкара втория си гол в мача, за да оформи крайния резултат. Михайлович нацели и страничния стълб на вратата на "орлетата". Георги Миланов се завърна в игра за тима след дълго лечение на контузия, влизайки като резерва в 75-ата минута.

Winbet - истинската тръпка от победата! (18+)

Преди двубоя "сините" представиха новите си попълнения Ноа Сонко Сундберг, Вандерсон Цунами, Уелтън, Филип Кръстев и Келиан Ван дер Каап. През втората част в игра се появи халфът Георги Миланов, който дълго време се възстановява от контузия и все още не е напълно готов да участва в цял мач.

Левски започна добре двубоя и в 8-ата минута Димитър Костадинов намери добре Марин Петков, който от своя страна намери Бари, който се разписа. До почивката двата тима не успяха да вкарат нови голове.

В 48-ата минута Антон Карачанаков изравни резултата за Пирин, започна да дразни публиката, а няколко от феновете на "сините" навлязоха на терена. След прекъсване от няколко минути двубоят продължи.

Димитър Костадинов направи резултата 2:1, след като в 52-ата минута на празна врата от няколко метра прати топката в мрежата. Пет минути по-късно Левски беше близо до трето попадение след брилянтна атака. Костадинов "копна" технично топката за Михайлович, който шутира в десния страничен стълб.

Левски направи резултата 3:1 в 89-ата минута, след като Кордоба намери добре Бари и той реализира, за да оформи и крайния резултат.

Левски - Пирин 3:1
1:0 Билал Бари (8), 1:1 Карачанаков (48), 2:1 Костадинов (53), 3:1 Бари (89)

Най-важното по минути:

1 - Старт на мача
8
 - ГОООЛ за Левски! Билал Бари откри резултата, след като Марин Петков получи пас от Димитър Костадинов. Много добра атака на "сините"
45 - Край на първото полувреме
46 - Начало на второто полувреме
48  - ГОЛ за Пирин! Антон Карачанаков се разписа
53 -  ГОЛ за Левски! Димитър Костадинов отново даде аванс на тима си, след като от няколко метра на празна врата прати топката в мрежата
89 -  ГОЛ за Левски! Билал Бари реализира втория си гол след пас на Кордоба
90 - Край на мача

Съставите:

Левски: 13. Николай Михайлов, 91. Драган Михайлович, 23 Ноа Сонко Сундберг, 33. Хосе Кордоба, 6. Вандерсон Цунами, 8. Андриан Краев, 30. Филип Кръстев, 20. Димитър Костадинов, 88. Марин Петков, 17. Уелтън, 19. Билал Бари

Резерви: 66. Пламен Андреев (В), 4. Иван Горанов, 7. Георги Миланов, 10. Радослав Цонев, 11. Здравко Димитров, 14. Денис Динев, 22. Патрик-Габриел Галчев, 34. Димитър Андонов, 71. Антоан Стоянов

Старши треньор: Станимир Стоилов

Пирин: 21.Георгиев, 38.Дюлгеров, 6.Попев, 5.Бодуров, 3.Занев, 11.Манолев, 18.Дяков, 73.Бенгюзов, 31.Станоев, 9.Йорданов, 29.Костов

Резерви:1.Кирев, 2.Айзо, 8.Старокин, 10.Такахаши, 14.Николов, 17.Георгиев, 20.Иванов, 26.Тасев, 45.Хубчев, 71.Карачанаков

Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение