Николай Михайлов е все по-близо до преминаване в турски клуб. Представители на тима от средата на местния елит са очаквани в София до десетина дни за заключителни преговори, разбра БЛИЦ.

Турците останали изключително приятно изненадани от факта, че снощи вратарят счупи рекорда си в Левски за поредни мачове без допуснат гол. Това се случи за четвърти път след двубоите със Славия (1:0), Ботев Враца (0:0), Арда (0:0) и Царско село (1:0).  Преди това Михайлов пази като лъв и срещу Локо (София), когато спаси дузпа.

1000 лева Oнлайн казино Бонус от efbet

Изключително силни бяха изявите му и в националния отбор при гостуването за контрола на Украйна (1:1), когато не пусна топката зад голлинията през първото полувреме.

До края на календарната 2021 година Левски има два мача – домакини на 4 декември срещу Ботев (Пловдив) и гостуване на 12 декември на Берое.