Треньорският щаб на ЦСКА организира двустранна игра на футболистите си заради пропадналия мач с Витоша, след като тимът от Бистрица отказа да играе на "Армията". Христо Янев раздели отбора на две - ЦСКА в черни екипи и ЦСКА в червени.

"Червените" бяха Стоян Колев, Борис Галчев, Радой Божилов, Виктор Райчев, Александър Бранеков, Кирил Димчев, Иво Иванов, Момчил Цветанов, Владислав Узунов и Костадин Хазуров. Срещу тях за "черните" играха Анатоли Господинов, Милен Кикарин, Владимир Манчев, Божидар Чорбаджийски, Стоянов, Йордан Йорданов, Самир Аясс, Петър Витанов, Николай Цветков и Преслав Йорданов.

Главен рефер на двубоя бе бившият вратар на "армейците" Ивайло Петров - Пифа. По преценка на Ицо Янев срещата беше в две части по 25 минути.

Първото полувреме завърши без голове. Резултатът откри Момчил Цветанов в самото начало на вторите 25 минути. Последва обрат за ЦСКА в черно. Нападателят Преслав Йорданов изравни, а малко по-късно отново той даде аванс за своите. Цветков се разписа за 1:3, а отново Преслав Йорданов пропусна да направи резултата още по-изразителен. "Червените" можеха да намалят резултата но дузпа на Борис Галчев бе спасена от Господинов.

След двустранната игра целият отбор на ЦСКА заедно с феновете се отправиха в посока площад "Народно събрание", където се състоя мирния протест.