Локомотив (София) победи Левски (Лом) с 3:1 в контролна среща, с която "железничари" представиха отбора си преди старта на сезонa в Efbet Лига.

И трите попадения за тима на Иван Колев бяха дело на нови попълнения.

Карим Бухмиди в 20-ата минута даде преднина на Локо. В самия край на мача Джонатан Машадо (88) и Раел Лолала (89) добавиха две попадения. Почетният гол за гостите от Лом, водени от Емил Велев-Кокала, беше отбелязан от Андон Гущеров в 90-ата минута след точно изпълнение на дузпа.

ЛОКОМОТИВ (София): Александър Любенов, Селсо Рапосо, Марио Петков, Гиоргос Кацикас, Мики Орачев, Владимир Семерджиев, Божидар Кацаров, Красимир Милошев, Александър Александров, Карим Бухмиди, Раел Лолала;

ЛЕВСКИ (Лом): Диян Вълков, Ваньо Иванов, Николай Христов, Раиф Мурадов, Васил Сапунджиев, Лъчезар Георгиев, Деян Иванов, Цвети Неделчев, Георги Иванов, Андон Гущеров, Дамиен Климент