Втородивизионният Монтана поднесе изненада и отстрани ЦСКА 1948 след успех с 1:0 у дома в двубой от 1/16-финалите на турнира за Купата на България.

Единственото попадение в двубоя падна след точно час игра и беше дело на Атанас Карачоров.

Winbet - победата е на върха на пръстите! (18+)

Първото полувреме бе равностойно и без чисти голови положения. ЦСКА 1948 опита да е по-активният от двата тима в предни позиции, но така и не създаде някаква по-сериозна опасност пред Петров.

Вялата игра на двата отбора продължи и след почивката. От приспивното темпо по-добре се възползваха домакините, които откриха резултата в 60-ата минута.

Класирането на Монтана за 1/8-финалите е втората сензация в днешните срещи от турнира след победата  с 1:0 на третодивизионния Левски (Крумовград) над елитния Царско село.

Припомняме, че по-рано днес нападателят на Монтана Стефан Христов беше хванат с кокаин по време на проверка от КАТ, а по-късно в хотелската му стая беше намерено пликче с наркотика.

Монтана - ЦСКА 1948 1:0
1:0 Атанас Карачоров (60')

ВСИЧКИ РЕЗУЛТАТИ ОТ ДНЕШНИТЕ СРЕЩИ В ТУРНИРА - ТУК !!!