ЦСКА победи Септември (Сф) с 1:0 в мач от предварителната фаза за Купата на България. В срещата обаче имаше две изключително спорни положения, които можеха да променят крайния изход.

Може би най-много ще бъде дискутирана ситуацията в 4-ата минута на добавеното време на двубоя, когато главният съдия Вихрен Манев не даде дузпа за гостите. Тогава Кирил Динчев спря с ръка центриране в наказателното поле на „червените“, а човекът в черно не отсъди нищо. Секунди по-късно символичните гости стигнаха до победното попадение, което беше дело на Преслав Йорданов.

Другото спорно положение възникна в 5-ата минута, когато "армейците" изпълниха корнер. Божидар Чорбаджийски засече от воле центриране в наказателното поле. Емил Петров докосна топката, която тупна зад гърба му и след това я улови. Повторенията показаха, че топката видимо е преминала голлинията с целия си обем.