Левски не само записа втора поредна победа в efbet Лигата, а Билал Бари се разписа във втори последователен мач, но „сините“ затвърдиха една изразителна тенденция от началото на сезона.

При успеха с 3:0 над Пирин тимът на Станимир Стоилов отново се разписа в средата на първото полувреме и в последния четвърт час на мача. Това са най-резултатният период на Левски от началото на сезона.

Между 16-ата и 30-ата минута „сините“ се реализирали почти 1/3 от попаденията си от началото на сезона – пет от общо 17. Абсолютно същият показател имат за периода между 76-ата минута и края на мача.

Интересното е, че играчите на Левски нито един път не са се разписали в първите 15 минути на мачовете си от първенството. Интересното е, че най-уязвима е защитата на „сините“ в средата на второто полувреме, когато са получили шест от допуснатите общо 20 гола от началото на първенството.