Явно няма прегради за добрите познавачи на световния футбол. Това твърдение се доказва в поредната ни загадка. Ето кои от вас дадоха верни отговори и на четирите ни въпроса - Мартин Димитров (Варна), Стефан Маринов и Григорий Матеосян. И тримата се справиха блестящо, освен отговорите, те посочиха и точната дата, на която се е играла срещата, за която зададохме нашите въпроси.

3. Момент от кой мач е снимката?
Щутгарт - Хамбургер

4. През коя година е направена снимката?
1997

Мачът Щутгарт – Хамбургер се играе на 8 март 1997 година и завършва 4:1 за „швабите”. За домакините блести магическото трио Балъков-Бобич-Елбер. В тази среща, която е от 21-ия кръг на Бундеслигата, Краси не се разписва, но това правят останалите двама – Елбер отбелязва два гола, Бобич – един. Четвъртото попадение е дело на Франк Верлаат. Юрген Хартман е голмайсторът за Хамбургер. Немската преса сипе суперлативи за играта на „швабите”, а заглавията са от сорта на: „Магически Щутгарт”, „Красота и наслада за окото”.
В края на сезона Щутгарт финишира четвърти, а тимът от Хамбург под №13 в крайното класиране.