ЦСКА 1948 падна с 1:2 от полския Стал (Миелец) в първата си контрола на лагера в Турция. Попадението за "червените" реализира Ивайло Чочев.

Заемащият предпоследното място в полската Екстракласа отбор показа по-добра игра в голям период от мача, което е и логично, след като Стал е далеч по-напред в подготовката си. Тимът вече изигра контрола с ЦСКА (0:0), а по-рано днес направи и 1:1 с Монтана.

Титуляр за Стал срещу ЦСКА 1948 беше защитникът Божидар Чорбаджийски, а нападателят Алекс Колев влезе на смяна.

Попаденията за полския тим паднаха през двете полувремена, като първо в 32-ата минута Дамиан Павловски откри резултата, а в 52-ата от фаул Марчин Флис удвои.

През първото полувреме беше отменено попадение на Мартин Камбуров заради засада.

В 62-ата пък влезлият като резерва за ЦСКА 1948 Ивайло Чочев намали на 1:2. Бившият халф на Палермо овладя топката в наказателното поле на Стал след центриране, завъртя се и майсторски реализира в далечния ъгъл.

В 89-ата минута ЦСКА 1948 можеше да изравни, но Ангел Бастунов пропусна да порази вратата на поляците от непосредствена близост.

Следващата проверка за "червените" на лагера в Турция е на 26 януари срещу украинския Олександрия.

ЦСКА 1948 - СТАЛ (Миелец, Полша) 1:2
0:1 Дамян Павловски (32), 0:2 Марчин Флис (52), 1:2 Ивайло Чочев (62)