ЦСКА 1948 загуби с 0:1 контролата си от украинския Ингулец в Турция в двубой, в който главният съдия се превърна в действащо лице.

Реферът видимо помогна на съперника на "червените" да отбележи победното попадение в 90-ата минута, като не свири при явно нарушение срещу Симеон Петров.

Секунди по-късно Галин Иванов закачи отзад играч на украинците, а реферът показа червен картон за извършеното нарушение, но не на Иванов, а на Савов.

През първата част пък двама футболисти на ЦСКА 1948 напуснаха принудително терена след контузии. Хайдаров бе заменен в средата на полувремето заради обърнат глезен, а към 40-ата минута Личев бе ударен в наказателното поле с лакът, но реферът не отсъди дузпа, макар да видя, че футболистът на "червените" получи аркада над веждата.