Старши треньорът на ЦСКА 1948 – Тодор Янчев говори след равенството 1:1 при визитата на Черно море в плейофите на efbet Лига.

„Очаквах да си вкараме положенията и да победим. Наистина срещнахме доста добър отбор. За Илиан Илиев няма какво да кажа. Лично аз очаквах три точки, имахме нужните ситуации. Реализирахме обаче само един гол.

След като допуснахме гол през второто полувреме и направихме смените, отборът заигра по друг начин. Не успяхме да реагираме на една изсипана топка, но това е част от играта. Играчите бяха концентрирани и в двете фази на играта, шапка им свалям”, каза още специалистът и заговори за финала за Купата на България срещу Лудогорец идната сряда.

„Няма какво да пазим сили. Цикълът е такъв и сме готови. Няма какво да губим, можем само да напишем история. Във финалите няма фаворити. Финалите са коренно различни двубои и се радвам, че имаме възможност да играем в такъв мач”, заяви Янчев.