Херта и гостуващият Хофенхайм завършиха 1:1 в мач от оси кръг на германската Бундеслига.

Гостите първи поведоха в резултата в 25-ата минута чрез Андрей Крамарич след асистенция на Йозан Кабак. Хърватинът реализира десетия си гол с екипа на берлинчани.

Доди Лукебакио изравни в 37-ата минута след пас на Чидера Еджуке, разписвайки се с точен шут покрай вратаря Оливер Бауман.

След почивката и двата отбора пропуснаха изгодни шансове да достигнат до успеха в неделния следобед, а в 86-ата минута попадение на Роберт Сков от гостите беше отменено заради засада.

Столичани нямат нито една загуба в последните си четири двубоя от шампионата и имат 7 точки на 14-то място. Хофенхайм заема пета позиция с 14 точки.

ВСИЧКИ РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ В ГЕРМАНСКАТА БУНДЕСЛИГА - ТУК!