Наполи разби като гост Удинезе с 4:0 в последния мач от четвъртия кръг на италианската Серия „А“ и се завърна на върха във временното класиране с пълен актив от 12 точки.

Нигерийският нападател Викторо Осимен (24) изведе гостите напред в резултата след подаване на Лоренцо Инсиние, а косоварът Амир Рахмани (35) удвои аванса им. Асистиралият му Калиду Кулибали (52) направи разликата класическа след пас на Фабиан Руис, а Мариу Руи асистира на Ървинг Лозано (84), който оформи крайния резултат в полза на водения от Лучано Спалети тим.

След четвъртата си поредна победа Наполи продължава като единствен тим без грешна стъпка от началото на сезона, оглавявайки таблицата с 12 точки и две повече от шампиона Интер и Милан. Удинезе е осми със 7 точки.