Левски завърши 1:1 с шампиона на Украйна Динамо (Киев) в петата си проверка от лагера на турска земя. Динамо откри резултата в 32-ата минута, когато Буялский от няколко метра матира Андреев. Димитър Костадинов изравни резултата в 76-ата минута.

Winbet - победата е емоция! (18+)

Още в началото на двубоя Марин Петков имаше шанс да отправи удар към вратата на съперника, но топката не намери целта.

Родният тим продължи да е по-активен в предни позиции и в 24-ата минута Билал Бари и Уелтън комбинираха добре отляво на наказателното поле, след което бразилецът нанесе силен изстрел, но Бушчан внимаваше и спаси.

В 32-ата минута Буялский от няколко метра матира вратаря Андреев, след като засече пас отдясно. Левски организира добра атака отляво в 40-ата минута, но Бари и Уелтън не съумяха да затруднят Бушчан.

Ван дер Каап имаше възможност в края на първата част да затрудни вратаря на Динамо, но разочарова с удара.

Динамо Киев стартира ударно второто полувреме и в рамките на две минути създаде неприятности пред вратата на "сините". Витиньо с елегантен удар нацели страничната греда на Левски в 48-ата минута.

В 53-ата минута Филип Кръстев стреля добре към вратата на съперника, но топката не намери целта. Ван дер Каап спаси отбора си от второ попадение в следващата атака, след като Пеня имаше възможност да се разпише.

При една от добрите си атаки през втората част Левски възстанови равенството. В 76-ата минута Димитър Костадинов вкара топката във вратата на Динамо с добър удар. Три минути по-късно Бари пусна отличен пас към голмайстора Костадинов, но ударът му беше блокиран от бранител.

Ван дер Каап вкара топката в мрежата, но гол нямаше, тъй като Цунами беше извършил нарушение в атака в 80-ата минута.

В последните минути Динамо натисна в търсене на победен гол, но не сполучи. Така Левски записа четвърто равенство от петте си изиграни срещи на турска земя.

Левски - Динамо Киев 1:1
0:1 Буялский (32), 1:1 Димитър Костадинов (76)

Най-интересното по минути:
1 - Старт на мача
32
 - Буялский от няколко метра матира вратаря Андреев, след като засече пас отдясно
45 - Край на първото полувреме
46 - Старт на второ полувреме
76  - Гоооооооллл за Левски! Димитър Костадинов се разписа във вратата на съперника с отличен удар
90 - Край на мача

Съставите на двата отбора:

Logo           Левски: Пламен Андреев /к/, Драган Михайлович, Ноа Сонко Сундберг, Хосе Кордоба (4- Ван дер Каап), Цунами,  Андриан Краев,  Филип Кръстев, Асен Митков, Уелтън, Марин Петков, Билал Бари

ДFC Dynamo Kyivинамо (Киев): 1. Бушчан, 5. Сидорчук, 19. Гармаш, 22. Витиньо, 25. Забарний, 29. Буялский, 34. Сирота, 44. Дубничак, 73. Скирун, 94. Кедзиора, 99. Антиух

Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение