Вратарят на Левски Николай Михайлов е в отлична серия, а и "сините" побеждават, което несъмнено го прави горд. 30-годишният страж и снощи не допусна гол, запазвайки мрежата си суха. Отборът на Георги Дерменджиев се наложи с 3:0 над Славия на Националния стадион "Васил Левски", а Михайлов отново пазеше на висота, демонстрирайки класа в няколкото напечени ситуации пред вратата му.

Срещу Славия той в трети пореден мач не допусна гол. Преди това Михайлов не беше наказан от играчите на ЦСКА при победата на Левски с 1:0 и от тези на Витоша (Бистрица) (2:0).

След като Анте Аралица от Локомотив (Пловдив) му вкара в 44-ата минута при равенството 1:1 на "Герена", Михайлов не е допускал гол вече 316 минути.

Пред юношата на Левски и съотборниците му предстои тежко изпитание в неделя, когато "сините" приемат шампиона Лудогорец - от 17:30 часа.