Треньорът на Левски Станимир Стоилов може би ще трябва да се лиши от услугите на защитника Хосе Кордоба за мача срещу Вихрен от 1/16-финалите в турнира за Купата на България тази събота от 13:30 часа в Сандански.

Бранителят на "сините" беше заменен принудително заради контузия по време на контролната среща на родината си Панама срещу Венецуела. Проверката в Дубай завърши 2:2, а бранителят на "сините" започна като титуляр и остана на терена до 41-ата минута, когато на негово място се появи Фидел Ескобар.

Според панамските медии състоянието на Кордоба не е притеснително, но колко точно сериозна е контузията ще стане ясно най-рано утре.

Панама поведе с гол на Хосе Фаярдо в 29-ата минута, а Сезар Янис удвои в 79-ата минута. Южноамериканците върнаха едно попадение в 83-ата минута чрез Саломон Рондон от дузпа. Крайният резултат оформи Ернесто Торегроса в добавеното време.