35-годишният французин Жером Брисар получи от УЕФА наряд за мача от група „F“ на Лига Европа между Лудогорец и Цървена звезда. Двубоят ще се проведе в четвъртък от 22:00 часа на „Хювефарма Арена“ в Разград.

Брисар до момента не е свирил футболни срещи с българско участие, а от началото на сезона е ръководил два двубоя от квалификационните кръгове на Лигата на конференциите.

Под негово ръководство на 5 август Базел спечели с 2:1 гостуването си на унгарския Уйпещ, а две седмици по-късно ПАОК направи домакинско 1:1 с Риека.

Помощници на Жером Брисар в Разград ще бъдат сънародниците му Бенжамен Раже и Сирил Мюние. Четвърти съдия е Микаел Лесаж. Видео асистент рефер ще бъде Беноа Мильо(Франция), а негов асистент ще е сънародникът му Ерик Вателие.