УЕФА даде наряд на германския съдия Тобиас Щийлер за мача от група „F“ на Лига Европа между Лудогорец и Мидтиланд, който е от 22:00 часа в четвъртък в Разград. Двубоят е решителен за датския шампион, който при победа ще има шанс да продължи в елиминациите на Лига Европа, но при загуба ще продължи в следващата фаза на Лигата на конференциите.

1000 лева Oнлайн казино Бонус от efbet

Асистенти на Тобиас Щйилер ще са сънародниците му Едуард Байтингер и Марсел Унгер. Флориан Бадщюбнер ще е четвърти съдия.

40-годишният Щийлер живее в Хамбург и работи като адвокат. От 2012 г. ръководи мачове в Бундеслигата, а две години по-късно става международен съдия към ФИФА.

Германецът до момента е свирил един мач с българско участие. Това е срещата от втория квалификационен кръг на Лига Европа между Черно море и Динамо (Минск), завършила при резултат 1:1 на 16 юли 2015 г.

На 27 октомври Щийлер беше съдия на срещата от втория кръг на купата на Германия, в който Борусия (Мьонхенгладбах) шокира титулярния състав на Байерн с победа с 5:0.