Съдийската комисия към УЕФА повери на 37-годишния латвиец Александърс Ануфриевс срещата от група „С“ на Лигата на конференциите между ЦСКА и Бодьо/Глимт.

Ануфриевс е международен съдия от 2012 г., но до момента никога на е свирил мач от груповата фаза на евротурнирите. Ръководил е единствено срещи от квалификационните кръгове.

От началото на този сезон е свирил две срещи в Европа. Всички те са в квалификациите на Лигата на конференциите. На 29 юли 2021 г. беларуският Торпедо Жодино допуска домакинска победа с 0:5 от ФК Копенхаген, а на 3 август Фола Еш печели с 2:1 при гостуването си на Линфилд.

Помощници на Александърс Ануфриев на Националния стадион „Васил Левски“ в четвъртък вечерта (19:45 часа) ще бъдат неговите сънародници Енгенийс Морозовс и Романс Платоновс. За четвърти съдия е определен латвиецът Едгарс Малцевс.