Треньорът на Лудогорец Станислав Генчев не бе доволен след равенството 0:0 срещу датския Мидтиланд в Лига Европа, с което "орлите" сложиха край на участието си в евротурнирите този сезон.

"Щом завършваме последни, не сме доволни. Очакванията бяха по-големи. Специално за днешния мач мога да кажа, че беше равностоен. Те имаха своите шансове пред нашата врата и ние пред тяхната. Резултатът е справедлив. В началото на мача те създадоха ситуации от наши грешки и лошо разчитане на играта. Впоследствие намерихме правилните позиции по терена, заиграхме със самочувствие, но това трябва да се случва през всички 90 минути. Естествено, че можем да съжаляваме, защото имахме чисти ситуации. Особено тази на Ману в последната минута. Аз вчера казах, ние бяха надиграни единствено от Брага в Португалия. Най-много трябва да съжаляваме за двете загуби от Цървена звезда", заяви Генчев след мача.