Треньорът на Лудогорец Анте Шимунджа говори след победата с 3:1 над Славия в среща от поредния кръг на Efbet лига. Специалистът похвали "белите" и обяви добрата новина, че скоро ще може да разчита на контузените Сисиньо и Антон Недялков.

„Бяхме боеспособни. Знаехме и бяхме притеснени от качеството на Славия, но бяхме много добре подготвени за мача. Ситуацията не беше толкова лесна. Те имат страхотен отбор с много талантливи футболисти. Като цяло заслужавахме победата.

След техния гол имахме 3-4 минути, в които не бяхме на себе си. После вкарахме за 3:1, спечелихме и сме щастливи.

Славия създаде повече напрежение за нас в началото на второто полувреме. Не мога да кажа, че бяхме изненадани, защото знаехме, че те са добър отбор. Те имат много качество, имат идеи, могат да вкарват страхотни голове. Важно е да сме концентрирани.

Трябва още малко да натиснем възстановяващите се от контузии, за да влязат в игра. Надявам се в следващите дни Сисиньо и Недялков да бъдат изцяло готови“, коментира Шимунджа.