Левски и Славия сътвориха истински голов спектакъл в двубоя си при 19-годишните в Елитната група. Срещата на „Георги Аспарухов“ завърши при резултат 3:3, а с два гола се отличи Станислав Иванов. Третото попадение за „сините“ бе дело на Сонер Пилат. За Славия точни бяха Мартин Динов и на два пъти Радослав Постолов.

Станислав Иванов откри резултата от дузпа, но в 26-ата минута Динов с глава направи 1:1.

Левски си върна предимството с гол на Сонер Полат, който центрира от фаул, но топката прехвърли стража на "белите" и спря в мрежата на Славия.

Отново Иванов даде комфортен аванс на "сините", като прати топката в горния десен ъгъл след удар с левия крак от 15 метра. Постолов обаче върна един гол преди почивката.

Отново Постолов и отново с глава прати топката в мрежата за крайното 3:3 в средата на втората част.

Левски остана на второ място с 27 точки, докато лидер е Черно море, който има 30 точки.