Световният и европейски шампион Красимир Костадинов (Херкулес- Тутракан) спечели международния турнир по Канадска борба "Купа Гашевски 2012". Състезанието се проведе в спортна зала "Никола Петров" в Горна Оряховица. На финала Краси победи другия световен и европейски шампион Стоян Големанов (Локомотив-96 Горна Оряховица), а 3-тото място остана за Емил Илчев (Железни ръце Поморие). При жените и на лява, и на дясна ръка доминираше европейската шампионка Вероника Бонкова (Армспорт Банско). При хората с увреждания, титлата при жените и при мъжете взеха съответно Емилия Стоянова (Родопи Кърджали) и Марин Пейчев (Локомотив-96 Горна Оряховица).

При юношите тежка категория шампион стана Пламен Иванов (Херкулес Тутракан), бронзовият медалист от последното Европейско Първенство в Полша. В турнира участваха над 100 души от цялата страна, а от чуждестранните състезатели най-призово класиране (2-о място за мъже до 85 кг) спечели румънецът Едмонд Кристеску. Следващото предизвикателство за Красимир Костадинов ще бъде участието му в Световната Армфайт купа в Стара Загора, на 6 и 7 Юни 2012.