ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Българският нападател Божидар Краев изигра силен мач в другия край на света, вкарвайки страхотен гол и отчитайки се с две асистенции. 25-годишният бивш футболист на Левски беше над всички в срещата на новозеландския си отбор Уелингтън срещу Уестърн Юнайтед. Краев и съотборниците му спечелиха гостуването на австралийския остров Тасмания с 3:0. Срещата беше от 17-ия кръг на футболното първенство на Австралия.

200 лв. Начален Бонус Спорт от efbet!

Краев започна титуляр и отбеляза за 2:0 в 58-ата минута след отличен индивидуален рейд, завършил с точен далечен изстрел. Преди това българинът подаде на Ян Сасе за първия гол в мача. Крайното 3:0 оформи Оскар Завада от дузпа в 64-ата минута. Наказателният удар беше изработен от Краев.

Уелингтън беше в лоша серия от две загуби и равенство в последните три мача, но днес надигра съперника от остров Тасмания и заслужено спечели. Краев и компания са пети във временното класиране с 24 точки. Лидер в австралийския шампионат е Мелбърн Сити с 34.