Селекционерът на националния отбор на Италия Чезаре Прандели изрази задоволство от играта срещу Бразилия. "Скуадра адзура" губеше с 0:2 на почивката след голове на Фред и Оскар, но стигна до 2:2 с попадения на Де Роси и Балотели в началото на второто полувреме.

”Изиграхме страхотен мач. Допуснахме два гола през първата част и изглеждаше, че мачът е свършил за нас. Но вместо това, ние се върнахме в него. Видях някои интересни неща тази вечер. Марио Балотели вкара много хубав гол и създаде доста голови положения. Важното сега е да вземем три точки срещу Малта”, заяви Прандели.

Италия играе с Малта във вторник, но преди това в петък България ще приеме аутсайдера в група “Б” пред празните трибуни на “Васил Левски”.