18 Авг. 2009 15:26 | 0 коментараЛюксембургският тенесист е 86-ти в света, а през миналия сезон достигна 1/4 финалите в САЩ, сега няма да участва заради контузия в коляното
17 Авг. 2009 14:22 | 0 коментараСхемата им на игра е 4-4-2. Единият нападател е много раздвижен. Не е забит в защитата, а се движи по фланговете, разказа Тони Здравков
14 Авг. 2009 10:42 | 0 коментараСтрахотни четвъртфинални мачове на силния тенис турнир в Монреал, освен Надал -Дел Потро и Федерер - Цонга, един срещу друг се изправят и Анди Родик - Новак Джокович