18 Окт. 2009 8:34 | 0 коментара
Шампионите дръпнаха с 3 гола още до почивката
18 Окт. 2009 8:30 | 0 коментара
Раул с пореден рекорд за “белия балет”
18 Окт. 2009 8:06 | 0 коментара
Георги Славчев и Тони Велков са изчистили противоречията си
18 Окт. 2009 0:31 | 0 коментара
Провал за Бътън, тръгва едва 14-и
18 Окт. 2009 0:13 | 0 коментара
Досега сме играли 70 мача заедно в националния отбор и не смятам, че ме е дърпал, България имаше един лидер, но той се отказа през 2003 година, добави опитният футболист
17 Окт. 2009 21:13 | 0 коментара
Боби Михайлов добре знае това, но не назначава чужденец, защото Мъри и Наско ще останат без работа, заяви босът на Славия
17 Окт. 2009 21:07 | 0 коментара
Славия игра много подредено, сподели треньорът на Литекс
17 Окт. 2009 20:58 | 0 коментара
Чувах, че домакините имат рецепта да ни бият, явно това бе Ичко Лозев
17 Окт. 2009 20:50 | 0 коментара
Французинът автор на единственото попадение в 84-ата минута, "оранжевите" изпревариха Локо (Сф)
17 Окт. 2009 20:25 | 0 коментара
Сесията трая едва 20 минути, пистата "Интерлагос" се превърна в река
17 Окт. 2009 20:11 | 0 коментара
Българинът с най-високи оценки от медиите на Острова, “червените дяволи” биха с 2:1 Болтън
17 Окт. 2009 20:03 | 0 коментара
Българката победи втората поставена с 4:6, 7:6, 6:3
17 Окт. 2009 19:41 | 0 коментара
Сменят българина още в 27-ата минута, тимът бие като гост Ворскла (Полтава) с 2:1
17 Окт. 2009 19:34 | 0 коментара
Има забавяне при плащането на Черноморец за Платини, но сме се разбрали, там всичко е о`кей
17 Окт. 2009 19:31 | 0 коментара
Съдиите си правят каквото си искат, не знам дали ако бях рискувал с усложняване на съчетанието, щеше да ми стигне, каза тъжният сребърен медалист
17 Окт. 2009 19:14 | 0 коментара
Мамелъди Съндаунс прави 2:2 като домакин с Кайзер Чийфс
17 Окт. 2009 19:03 | 0 коментара
Мароканският бранител е получил контузия
17 Окт. 2009 19:00 | 0 коментара
Не е това нашата игра, призна нападателят
17 Окт. 2009 18:36 | 0 коментара
Имаме претенции към съдията, допълни бившият вратар на Ботев
17 Окт. 2009 18:31 | 0 коментара
Не съм доволен, с някои ще си вземем сбогом, каза треньорът