ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Шампионът Стефанос Циципас загуби с 6:3, 3:6, 2:6 от Андрей Рубльов в последен мач от "Червената група" на финалния Мастърс за годината в Торино.

Първият сет започна равностойно, но Циципас успя да поведе с пробив в четвъртия гейм (3:1). До края на сета нямаше повече възможности за пробив и гъркът поведе с 1-0 с 6:3.

Winbet - на един клик разстояниe! (18+)

Вторият сет също бе много оспорван, но Циципас се пропука в най-неподходящия момент и позволи на съперника си да поведе с 5:3, след което Рубльов взе своето и изравни резултата.

Руснакът продължи добрата си игра и в третия сет, като проби Циципас в третия гейм. Резултатът стана 5:2 след втори пробив в полза на Рубльов, който не позволи изненада и затвори мача с 6:2.

Така руснакът се класира за полуфиналите, където ще срешне Каспер Рууд. В другата битка за място на финала Новак Джокович ще се изправи срещи Тейлър Фриц, след като по-рано днес сърбинът победи Даниил Медведев с 6:3, 6:7 (5:7), 7:6 (7:2).