Миглена Селишка загуби четвъртфиналната си среща в категория до 50 кг на женската борба в Токио. Българската боркиня загуби с технически туш от американката Сара Ан Хилдебранд. Мачът приключи за 1:49 минути.

Winbet - победата е на върха на пръстите! (18+)

Срещата започна добре за 25-годишната дупничанка, която успя да хване съперничката и да я избута, което ѝ донесе две точки. След това обаче Хилдебранд организира добра атака и направи кръстачка, с която направо размята Селишка по тепиха и благодарение на този прийом натрупа 12 точки, което доведе до победата с технически туш.

Сега на Миглена Селишка остава да стиска палци за Хилдебранд, която трябва да се класира на финала, за да изтегли българката на репешажите за бронзовите медали в категорията. На полуфинала американката ще се бори с Янан Сун от Китай. Мачът се очаква да започне около 13:00 часа българско време.