ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Най-добрият български баскетболист Александър Везенков не сдържа нервите си по време на финалния мач от турнира за Суперкупата на Гърция с екипа на Олимпиакос. По време заключителните секунди на третата четвърт той проби противниковата защита и съумя да стреля. Топката обаче като по чудо не влезе, което го вбеси.

Winbet - истинската тръпка от победата! (18+)

В гнева си Везенков удари по паркета, след което се обърна и изрита силно една от преградите около игрището. Там обаче имаше фенка, която можеше да пострада. Везенков бързо осъзна какво е сторил и поправи грешката си. Българинът се върна при видимо уплашената дама и я прегърна, извинявайки се за невъздържаната си реакция.

Припомняме, че Везенков и съотборниците му от Олимпиакос победиха с 67:52 Панатинайкос и спечелиха Суперкупата на Гърция. Именно българинът отново бе сред най-полезните за тима си. Той оформи "дабъл-дабъл", завършвайки с 12 точки, 11 борби и 2 асистенции за 29 минути игра.