Торино завърши 2:2 с гостуващия Интер в среща от 29-ия кръг на Серия „А” и го спря да излезе поне временно на четвъртата позиция пред Лацио, който утре гостува на Каляри.

„Нерадзурите” поведоха в Торино с гол на Жофри Кондогбия (27) след пас на Д’Амброзио, но „биковете” изравниха още преди почивката чрез Даниеле Басели (33) след асистенция  на Морети.

Домакините се активизираха сериозно през втората част и след няколко пропуска направиха пълен обрат с гола на Африе Акуа (59) след пас на Итурбе. Радостта им обаче бе кратка, тъй като Интер веднага се хвърли в атаки и изравни с гол на Антонио Кандрева (62).

До края на мача и двата тима търсеха победата, но по-близо до нея бяха гостите, които трябва да се сърдят на хърватина Иван Перишич, направил три пропуска от изгодни позиции в заключителните минути.

След равенството Торино остава десети с 40 точки, а Интер запазва петата си позиция с 55 точки, като е на една зад Лацио и на три пред Аталанта.