"Започвате да ме дразните вече. Ако Вежди Рашидов поиска, ще бъде водач веднага", oбърна се Борисов към представителите на медиите на събитието.
"Как ги е яд шефовете, че издигаме проф. Анастас Герджиков", продължи лидерът на ГЕРБ.
"Нека по слушалките им говорят редакторите, да се вбесяват. Как ги е яд, леле как ги е яд...", подчерта Борисов.
Бомба! Борисов заяви дали ще подкрепи проф. Герджиков и отвърна на Радев: Той е все под пола, все с баджанаци, а Деси... ВИДЕО
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.