Пълен абсурд! Пет месеца този блок в столицата е без ток въпреки платените сметки (СНИМКИ)

Електричеството е спряно заради натрупани задължения, но никой не знае откъде идват те

https://blitz.bg/stolitsa/palen-absurd-pet-meseca-tozi-blok-v-stolicata-e-bez-tok-vapreki-platenite-smetki-snimki_news404706.html Blitz.bg

В истински мрак живеят жителите на блок в столичния квартал "Надежда". Те вече пети месец пребивават без ток. Причината е, че кооперацията е натрупала големи задължения, въпреки че хората са плащали своите сметки, съобщават от Нова телевизия.

Според жителите на кооперацията, строителят на сградата е завързал и съседния блок към електромерите им и по този начин са се натрупали задълженията. Строителят отрича тази информация и твърди, че проблемите не идват от него.



"В кол центровете на ЧЕЗ не ни дават информация как са натрупани тези задължения", споделят отчаяни граждани, които разкриват, че вече 20 семейства са се изнесли от сградата.

Единственият вариант да се платят задълженията към ЧЕЗ е да се сключи споразумение между жителите на блока и строителя.


Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай