Шок: Мъж брои над 1100 лв. за паркинг на това място в София

За престоя си на летище "Васил Левски" човекът е платил 1140 лева

https://blitz.bg/stolitsa/shok-mazh-broi-nad-1100-lv-za-parking-na-tova-myasto-v-sofiya_news1069145.html Blitz.bg

“Добре дошли на летище София – мястото, където паркингът струва повече от самолетния билет! 1200 лв. за 17 дни – явно тук колите спят в петзвезден хотел! Летище София евала!". За това се оплака българин в социалната мрежа Фейсбук.

От снимките, които прилага, се вижда, че за престоя си на летище "Васил Левски" - София човекът е платил 1140 лева. 



Това не е първият подобен случай. В началото на януари жена се оплака, че е платила 840 лева за престой на паркинга на аеропорта. 

Няколко седмици по-късно депутатът от ПП-ДБ Манол Пейков също се оплака - за 21 дни плати 1380 лева.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай