София остава без транспорт, ако...

Работещи в градския транспорт на София се събраха на протест пред Столичната община с настояване за 30-процентно увеличение на заплатите

https://blitz.bg/stolitsa/sofiya-ostava-bez-transport-ako_news935543.html Blitz.bg

Работещи в градския транспорт на София се събраха на протест пред Столичната община с настояване за 30-процентно увеличение на заплатите, предаде БНР.

Акцията бе организирана паралелно със среща със зам.-кмета по транспорта Дончо Барбалов, на която се обсъжда възможността за повишение на възнагражденията.

По-рано от КТ "Подкрепа" призоваха всички, които не са на смяна, да отидат пред общината в очакване на резултата от срещата. Те заявиха готовност за стачни действия, ако не бъдат удовлетворения исканията им.

Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай