Ужас край София: Зверска катастрофа между автобус и 2 коли СНИМКИ

Едната кола изглеждаше покъртително, пише очевидец на инцидента

https://blitz.bg/stolitsa/uzhas-kray-sofiya-zverska-katastrofa-mezhdu-avtobus-i-2-koli-snimki_news1078079.html Blitz.bg

Тежка катастрофа е станала на първия тунел от Перник в посока София. Инцидентът е между автобус и 2 автомобила, като единият от тях е смачкан.

Това става ясно от публикация във Фейсбук.

Ето какво пише очевидецът Велизар Чакалов:

На изхода от първия тунел от Перник посока София - катастрофа между автобус и 2 коли в лявата лента. Едната кола изглеждаше покъртително. Карайте внимателно. Все още няма полиция да регулира.

За момента не е ясно имали тежко пострадали и жертви.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Временно движението при км 14 на АМ "Струма" след тунел "Големо Бучино" в посока София се осъществява в активната лента поради ПТП. "Пътна полиция" регулира движението.

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай
6 Коментара
ludea
преди 1 година

още камери сложете заради това е катастрофата тапаци, то няма път ама камери бол и бус лента сложете да е доволен мис бони

Откажи
Алекс
преди 1 година

Ужас дано да няма жертви

Откажи
еха
преди 1 година

Ама как може. Перничани са такива добри хора, навскъде са сложили къщички за бездомните помияри, нищо че на запад не правят така. Как може да им се случват такива работи. Оле, не е истина, няма господ.

Откажи
Обзал
преди 1 година

Обзалагам се , че единствено и отново лошият път е виновен............

Откажи
проте
преди 1 година

Само лошия път е виновен, никога водачите нямат вина! Държавата е виновна! Протести до дупка!

Откажи
42
преди 1 година

никой не протестира срещу идиотите на пътя!!! не са само виновни пътищата, не го ли разбрахте?!!!

Откажи