Виетнамец избяга от „Гранична полиция“ на летище София

https://blitz.bg/stolitsa/vietnamec-izbyaga-ot-granichna-policiya-na-letishte-sofiya_news630782.html Blitz.bg
ml PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/loose.dtd">

Пореден инцидент със сигурността на Летище София. Виетнамец избяга от „Гранична полиция“. На 21 септември с полет от Дубай пристигат двама виетнамски граждани с редовни документи и валидни български визи, предаде Нова телевизия.

Мъжете обаче не са успели да обяснят целта на пътуването си.

Граничарите им отнемат паспортите и ги настаняват в специално помещение.  Два дни по късно - на 23 септември, единият от тях е избягал през незаключен служебен вход. Часове по-късно е задържан в столицата. От „Гранична полиция” обявиха, че са започнали проверка.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай