Джесика Алба показа бебето си за първи път (СНИМКА)

https://blitz.bg/stsena/dzhesika-alba-pokaza-bebeto-si-za-parvi-pat-snimka_news575903.html Blitz.bg

Холивудската звезда Джесика Алба се похвали с малкия си син Хейс Алба Уолбър, който стана на месец. Актрисата роди малкия на 31 декември 2017 г.

Кадърът, публикуван на страницата ѝ в Instagram б харесан от многобройните ѝ фенове.

Ясно се вижда, че Джесика е в чудесна форма и сладко е гушнала малкото, увито в синьо-бяла завивка и с биберон в уста. Откакто се е появил на бял свят, малкият се радва на любовта на родителите си и двете си по-гол сестри Онър Мари Уорън и Хейвън Гарнър Уорън. Децата са наследници на Алба и съпруга ѝ Кеш Уорън. Двамата се запознаха през 2004 г. по врем снимките на „Фантастичната четворка“. Сключиха брак през 2008 г.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай