Роби Уилямс се събира отново с "Тейк дет"

За последно групата се събра през 2010 г., но изглежда сега плановете им са доста по-сериозни и мащабни

https://blitz.bg/stsena/robi-uilyams-se-sabira-otnovo-s-quotteyk-detquot_news405964.html Blitz.bg

Роби Уилямс и бившата му банда "Тейк дет" се събират, за да влязат заедно в студиото и да запишат нов албум по случай 25-годишната на групата, която те ще навършват през следващата година.

За последно групата се събра през 2010 г., но изглежда сега плановете им са доста по-сериозни и мащабни, съобщава БГНЕС.

През 2017 г. освен записването на юбилеен албум с най-доброто от групата е планувано и грандиозно европейско турне, което ще допринесе допълнително по случай празника на групата, както и ще зарадва многобройните им фенове по цял свят. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай