150 коли се нанизаха в адско верижно меле, има загинали ВИДЕО

Департаментът за контрол на трафика на Луизиана съобщи, че се е образувало 20-километрово задръстване заради катастрофата

https://blitz.bg/svyat/150-koli-se-nanizaha-v-adsko-verizhno-mele-ima-zaginali-video_news982366.html Blitz.bg

Най-малко седем души загинаха и над 20 бяха ранени при жестока масова катастрофа със 158 превозни средства. Инцидентът стана на междущатската магистрала в американския щат Луизиана по време на „супер мъгла“, която не остави никаква видимост на водачите.

Департаментът за контрол на трафика на Луизиана съобщи, че се е образувало 20-километрово задръстване заради катастрофата.

 

Допълнителни жертви може да бъдат локализирани, след като мястото на катастрофата бъде разчистено, казаха от полицията.

Снимки и видеа от мястото на инцидента показват огромно количество смачкани автомобили, като някои от тях са силно обгорели.

 

Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай