24 загинали при разбиването на самолет в Индонезия

https://blitz.bg/svyat/24-zaginali-pri-razbivaneto-na-samolet-v-indoneziya_news43100.html Blitz.bg

Двадесет и четирима души са загинали при разбиването на военен самолет Fokker 27 в Индонезия, съобщи радио “Ел Шинта”, като се позова на говорителя на летището в град Бандунг.

Първоначално беше съобщено, че самолетът е паднал върху хангар на летището в Бандунг, провинция Западна Ява.
На борда на самолета са се намирали шестимата членове на екипажа, инструктор и 17 стажанти от войските със специално предназначение. Телата на загиналите са откарани в болница в града. Една от възможните причини за катастрофата са лошите атмосферни условия – в момента на разбиването на самолета е имало буря, посочва РИА “Новости”. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай