Американски журналисти изчезнаха в Ливан

https://blitz.bg/svyat/amerikanski-zhurnalisti-izcheznaha-v-livan_news17692.html Blitz.bg

Американските журналисти Тейлър Люк и Холи Камела, работещи за йорданския вестник “Джордан Таймс”, изчезнаха в Ливан, предаде ИТАР-ТАСС.

Те са напуснали своя хотел в центъра на Бейрут на 30 септември и оттогава от тях няма вест. Опитите на техни колеги и приятели да се свържат с тях се оказали напразни. Американското посолство в Бейрут потвърди днес тяхното изчезване, като не се изключва възможността за отвличане. В началото на октомври американското дипломатическо представителство препоръча на своите граждани да се въздържат от пътувания в Ливан във “връзка с възможни терористични актове и отвличания”. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай