Лейди Гага и актрисата Анджелина Джоли са имали връзка, предаде РИА "Новости", като се позова на публикации в британския печат.
Твърдението било на биографа на двойката Джоли-Пит Иън Халперин.
Нещо повече, според изданията любовната история между Джоли и Лейди Гага продължава. Според някои публикации Анджелина Джоли се е срещнала с Лейди Гага след церемонията по връчването на наградите "Грами".
Певицата не се задържала дълго на партито. Тя трябвало да отиде на друго място, но адресът бил пазен в тайна. Предстояла й среща със "специален" човек.
Припомняме, че двукратната носителка на "Грами", ексцентричната Лейди Гага, пя на церемонията по връчването на наградите "Грами" с не по-малко екстравагантния Елтън Джон./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.