Българи точат банкомати в Индия

Подозират ги и за теглене със скимиращи устройства в Гърция

https://blitz.bg/svyat/balgari-tochat-bankomati-v-indiya_news207757.html Blitz.bg

Двама българи са задържани за теглене на пари от 37 банкови сметки чрез скимиращо устройство в индийския град Колаба. Заподозрени са идентифицирани като Иванов (27 г.) и Ценев (28 г.).

Предполага се, че двамата са изтеглили пари чрез скимиращи устройства от осем други банкомата в Гърция, след като са клонирали дебитните карти, твърдят от индийската полиция.

Оттам допълват още, че двамата българи са влезли в страната с туристически визи и са пребивавали в четири различни хотели в града, преди да напуснат Индия.

Полицията е изпратила уведомление на българското правителство./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай