Бебе оживя след зверско убийство

https://blitz.bg/svyat/bebe-ozhivya-sled-zversko-ubiystvo_news57009.html Blitz.bg

След едно наистина зверско престъпление, извършено срещу жена в напреднала бременност, от чието тяло насила по чисто касапски начин е било извадено бебето, полицията в американския щат Масачузетс е намерила кърмачето живо, предаде телевизия ABC.

Органите на реда са задържали в щата Ню Хемпшир мъж и жена, които пътували с бебето в кола. Малкото момиченце веднага било откарано в най-близката болница в Плимут. "В момента мъничето се чувства добре", заяви говорител на местната полиция. Майката на бебето, 23-годишната Дарлийн Хайнс, била нaмерена мъртва, лежаща на леглото в жилището си с огромна прорязна рана на корема. /БЛИЦ


Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай